قوانین و شرایط استفاده از تاچ تک

تاچ تک به عنوان جامع‌ترین وب سایت معرفی و راهنمای خرید کالا دیجیتال، همواره سعی دارد اطلاعات و دانش کاملی را در این حوزه به کاربران ارائه دهد. در همین راستا تمام تلاش خود را می‌کند تا با ارائه اطلاعات کامل، بروز و کارا نیاز کاربران را تا حد زیادی مرتفع سازد. با توجه به بخش‌های مختلف تشکیل دهنده سایت تاچ تک (برای آگاهی بیشتر در این خصوص، به صفحه درباره تاچ تک مراجعه کنید)، برای استفاده بهتر، نیاز است موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • تاچ تک فروشنده هیچ محصولی نیست و تنها لینک خرید از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی در صفحه محصولات و سایر بخش‌ها قرار می‌گیرد. (اگر شما صاحب فروشگاه آنلاین هستد و قصد معرفی محصولات خود را دارید، لطفا فرم تماس با ما را تکمیل کنید.) 
  • مقاله‌های موجود در بخش راهنمای خرید، توسط تیم تحریریه تاچ تک تدوین و منتشر می‌شوند. از جمله ویژگی‌ این مقاله‌ها، بروزرسانی مداوم آنهاست. به صورتی که در گذشت زمان نیز بارها مورد بررسی و بروزرسانی قرار می‌گیرند.
  • محصولات معرفی شده در انتهای هر مقاله، براساس داده‌های فروشگاه‌های اینترنتی، جز پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کالای آن دسته محسوب می‌شوند. بنابراین برای راحتی هرچه بیشتر شما کاربران، در پایان هر مقاله بیش از 50 محصول با کیفیت آن گروه، معرفی شده و امکان خرید اینترنتی نیز میسر است.
  • در بخش محصولات شما می‌توانید به طیف وسیعی از انواع کالای دیجیتال در هشت دسته‌بندی کلی دسترسی داشته باشید (ممکن است این دسته‌بندی‌ها در آینده تغییر کند). سعی براین است تمامی محصولات موجود در این بخش، توسط کارشناسان فنی مورد بررسی قرار گرفته تا نقد و بررسی جامعی برای هر محصول تدوین شود. در این بخش نیز امکان خرید از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی، میسر است.
  • لیست قیمت بخش دیگری از سایت تاچ تک است که امکان بررسی قیمت بروز محصولات را در دسته‌بندی‌های مختلف میسر می‌سازد. قیمت موجود در این صفحه با همکاری چندین فروشگاه و به صورت لحظه‌ای بروز رسانی می‌شود. لازم به ذکر است دسته‌بندی‌های محصولات جدید نیز به صورت مستمر به این بخش اضافه خواهد شد.
  • استفاده از محتوای تاچ تک، تنها با ذکر منبع و لینک به صفحه محتوا مجاز است.

امیدواریم در مسیر پیش رو با همراهی شما، نقش کوچکی در رفع نیاز تمام پارسی زبانان جهان داشته باشیم.

تاچ تک، لمس فناوری از همین امروز;)