یکشنبه، 4 آبان 1399

تیزر جذاب تاپ‌گیر برای فصل 24

تیزر جذاب تاپ‌گیر برای فصل 24


مشهورترین شوی تلوزیونی جهان، به زودی با فصل بیست و چهارم خود باز خواهد گشت. هرچند فصل قبلی تاپ‌گیر بدون حضور مجریان همیشگی با جذابیت کمتری همراه بود، از تیزر جدید به نظر می‌رسد در سری پیش‌ رو، همه چیز بهتر شده است.

فصل جدید تاپ‌گیر که در ایران به آن تخت گاز هم گفته می‌شود، از فروردین ماه توسط بی‌بی‌سی پخش جهانی خواهد شد. این نمایش تلوزیونی که اولین بار در سال ۱۹۷۷ برای بررسی خودروهای روز آغاز به کار کرد؛ از سال ۱۹۹۷ با حضور یک مهندس و روزنامه‌نگار مجلات خودرو به نام جرمی کلارکسون در نقش مجری و کارشناس، شکل جذاب‌تری به خود گرفت و از سال ۲۰۰۲ با حضور دو مجری دیگر (ریچارد هموند و جیمز می) تبدیل به مهم‌ترین برنامه‌ی تلوزیونی مرتبط با صنعت خودروی جهان شد.

 

فصل اخیر تاپ‌گیر که سری ۲۳ محسوب می‌شد، اولین فصل این مجموعه بود که سه مجری معروف خود را به دلیل اختلاف و درگیری بین جرمی کلارکسون و تهیه‌کنندگان برنامه، در اختیار نداشت و با چند چهره‌ی کاملا جدید که یکی از رادیو آمده و دیگری بازیگر سریال‌های تلوزیونی آمریکایی بود، پخش شد که با توجه به محبوبیت فصل‌های قبل، یک شکست فاجعه‌بار برای بی‌بی‌سی محسوب شد و بیش از نصف تماشاگران خود را از دست داد.

 

در فصل جدید سه مجری اصلی مت لبلانک (Matt LeBlanc) بازیگر سریال معروف دوستان (Friends)، کریس هریس (Chris Harris) تحلیل‌گر و نویسنده‌ی مشهور خودرو، همراه با روری رید (Rory Reid) که او هم مجری و کارشناس خودرو است، حضور خواهند داشت و خبری از کریس ایوانز مجری و تهیه‌کننده مشهور رادیو و تلوزیون بریتانیا در آن نخواهد بود. از مشکلات فصل قبل تاپ‌گیر که بگذریم، از تیزر رسمی جدیدی که چند روز پیش منتشر شد، می‌توان فهمید که لااقل در فصل آتی، خودروهای بسیار جذاب و هیجان‌انگیزی معرفی و بررسی خواهند شد.


مطالب مشابه

اسکار 2017 به روایت آمار

بامداد دوشنبه، اسکار 2017 برگزار می‌شود. در این مطلب نگاه کوتاهی به آمار هشتاد و نهمین مراسم اسکار می‌اندازیم...

تیزر فصل جدید تاپ‌ گیر منتشر شد؛ رویکرد جدید همراه با تنوع و جذابیت زیاد

تیزر فصل جدید برنامه‌ی محبوب تاپ گیر، نشان از افزایش جذابیت آن دارد...

رئیس انجمن قطعه سازان فرانسه: افزایش فعالیت‌های تجاری بین‌المللی با ایران را حمایت می‌کنیم

رئیس انجمن قطعه سازان فرانسه اعلام کرد که افزایش فعالیت‌های تجاری بین‌المللی با کشورهایی از جمله ایران را حمایت..

نسخه فرعی سریال How I Met Your Mother در دست ساخت است

شبکه CBS از ساخت نسخه فرعی جدید سریال محبوب How I Met Your Mother خبر داد...

سریال پایتخت ۵ برای رمضان ۹۶ ساخته خواهد شد

پنجمین سری از سریال محبوب پایتخت، رمضان ۹۶ به کارگردانی سیروس مقدم به روی آنتن خواهد رفت...

0 نظر

شما در این باره چه فکری می کنید؟