چهارشنبه، 7 آبان 1399
معرفی 8 رفتاری که به وسیله آن‌ها توسط دیگران قضاوت می‌شویم

تحقیقات نشان می‌دهند که مردم برای قضاوت در مورد شخصیت یک فرد به ۸ رفتار او بیشتر توجه می‌کنند. پس بهتر است که شما هم از این رفتارها آگاهی داشته باشید.

۵ قدم حیاتی برای داشتن شغل عالی

داشتن یک شغل مناسب نیاز به برداشتن قدم‌های حیاتی دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

کارمندان کنجکاو استخدام کنید؛ آن‌ها خلاقیت بیش‌تری دارند

اگر می‌خواهید کارکنان خلاق داشته باشید که همیشه برای مشکلات راه ‌حل‌های نو دارند؛ دنبال افراد کنجکاو بگردید. پژوهش جدیدی در دانشگاه ایالتی اورگان (Oregon State University) نشان می‌دهد که تست‌های شخصیت می‌توانند کنجکاوی را پیش‌بینی کنند. افرادی که در تست‌های شخصیت کنجکاوتر شناخته می‌شوند، در کارها و وظایفشان بیشتر راه‌های خلاقانه ارائه می‌دهند.

۱۱ راز استخدام از زبان برترین کارآفرینان

استخدام بهترین افراد از میان متقاضیان، همواره از بزرگترین چالش‌های مدیران بوده است. شاید بهتر است در این زمینه به تجربیات بزرگان نگاهی داشته باشیم.

۹ نکته برای نوشتن یک رزومه موفق

رزومه، معرفی‌نامه‌ای است که شما را در عرض چند ثانیه به کارفرما معرفی می‌کند؛ بنابراین خیلی مهم است که برای تأثیرگذاری بیشتر، در نوشتن آن یک سری اصول اولیه رعایت شود.

شش نکته طلایی برای اینکه حقوق بیشتری دریافت کنید

شک نکنید حقوقی که اکنون دریافت می‌کنید بر آینده‌ی شغلی شما تأثیر خواهد گذاشت. کارشناسان مالی معتقدند حقوق فعلی یک کارمند تعیین کننده‌ی میزان افزایش حقوق او در مدارج بعدی است. از این رو، چنانچه حقوقی که یک کارمند در حال حاضر دریافت می‌کند پایین‌تر از مبلغی باشد که شایسته‌ی موقعیت شغلی اوست، این فرد حتی در صورت ترفیع نیز حقوقی که استحقاقش را دارد دریافت نخواهد کرد.