جمعه، 27 دی 1398

اینستاگرام تبلیغات در Stories را برای تمام حساب های بیزنس فعال کرد

اینستاگرام تبلیغات در Stories را برای تمام حساب های بیزنس فعال کرد


اینستاگرام پس از آزمایش تبلیغات تمام صفحه در Stories این قابلیت را برای تمام حساب‌های کاربری بیزنس فعال کرده است.

چندی بود که اینستاگرام نمایش تبلیغات بصورت تمام صفحه را در بخش استوریز بصورت آزمایشی راه‌اندازی کرده بود؛ حال این سرویس تبلیغات تمام صفحه را برای تمام حساب‌های کاربری بیزنس فعال کرده و از این‌رو دارندگان اینگونه حساب‌های کاربری می‌توانند برای نمایش تبلیغات در قسمت استوریز اقدام کنند.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط اینستاگرام، امکان تبلیغات با بهبودهایی می‌تواند دسترسی بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد و از این‌رو کاربران قادرند تا از طریق کنترل چگونگی مشاهده‌ی تبلیغات، بیشترین افراد را مخاطب تبلیغات خود قرار دهند.

افرادی که از سرویس Ads manager یا Power Editor فیسبوک استفاده می‌کنند، می‌توانند برای نمایش تبلیغات در قسمت استوریز ابتدا گزینه‌ی Reach را انتخاب کرده و سپس با انتخاب اینستاگرام و سپس Stories به تبلیغات در این بخش بپردازند. ویدیو یا تصاویر ارسال شده برای تبلیغات نباید بیش از ۱۵ ثانیه باشند. کاربران قادرند تا میزان بازدید و آمار مشاهده‌ی تبلیغات را همچون سایر سرویس‌های تبلیغاتی اینستاگرام یا فیسبوک مشاهده کنند.

براساس آخرین آمارهای منتشر شده استوریز اینستاگرام روزانه بیش از ۱۵۰ میلیون بازدیدکننده دارد که از این‌رو این بخش از سرویس اینستاگرام را به تجارتی پرطرفدار برای فیسبوک تبدیل کرده است.

تبلیغات در بخش استوریز بصورت تمام صفحه نمایش داده می‌شوند و از این‌رو محتوای دیگری نمی‌تواند توجه کاربر را از تبلیغات دور کند. ضمنا باید به این نکته اشاره کرده که بازدیدکنندگان از قسمت استوریز برای یافتن محتوایی جدید و جذاب به این بخش رجوع می‌کنند، از این‌رو درصد بالایی از این کاربران روحیه لازم را برای دریافت تبلیغات و پیام ارسال شده دارند. در صورتی که تبلیغات از این بخش به مخاطب درست برسد، تاثیرگذاری خود را خواهد داشت.

همچنین با توجه به طول ۱۵ ثانیه‌ای ویدیوها و عکس‌های تبلیغاتی استوریز، اغلب کاربران با توجه به زمان کوتاه تبلیغات، محتوای نمایش داده شده را مشاهده خواهند کرد.

با توجه به تمام ویژگی‌های تبلیغات در قسمت استوریز، درگیر شدن کاربران تا حدود بسیار زیادی افزایش پیدا می‌کند. Airbnb به عنوان یکی از ۳۰ کمپانی جهانی که در فاز آزمایشی امکان استفاده از تبلیغات در بخش استوریز را داشته، اعلام کرده که میزان تاثیرگذاری تبلیغاتش شاهد افزایش دو رقمی بوده است. این آمار نشان از این دارد که تبلیغات باعث شده تا آمار مشتریانی که تمایل دارند تا از این سرویس استفاده کنند، افزایش پیدا کرده و از این‌رو Airbnb از سرمایه‌گذاری خود راضی است.

فیسبوک برای درآمدزایی از اینستاگرام سه سال صبر کرد و حال که ضرایط برای کسب درآمد فراهم شده، این کمپانی از هر فرصتی برای درآمدزایی استفاده می‌کند، بطوریکه استوریز الهام گرفته شده از اسنپ‌چت جوان نیز به عنوان راهکاری جدید برای درآمدزایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مطالب مشابه

استیکرهای مبتنی بر موقعیت مکانی به بخش استوری اینستاگرام اضافه شد

امکان استفاده از استیکرهایی که بر پایه‌ی موقعیت مکانی تغییر می‌کنند پیش از این در اسنپ‌چت ارائه شده بود و حالا این..

توییتر پس از پنج سال مقاومت، بالاخره اکانت اینستاگرام ساخت

توییتر که همیشه اینستاگرام را رقیبی جدی و خطرناک برای خود می‌دانست، بالاخره یک حساب کاربری در این شبکه ایجاد..

قابلیتی شبیه Stories به اپلیکیشن فیسبوک اضافه می‌شود

پس از کپی‌برداری قابلیت Stories از اسنپ‌چت و پیاده کردن آن در اینستاگرام، حال اپلیکیشن فیسبوک نیز به این ویژگی..

اینستاگرام بین استوری‌ها تبلیغ نشان می‌دهد

قابلیت استوری‌های اینستاگرام، منظورمان همان قابلیتی است که این شرکت از روی اپ اسنپ‌چت کپی کرده، قرار است برای این..

فولکس واگن بیشترین سهم بازار تبلیغات خودروسازان را در اختیار دارد

گروه فولکس‌واگن در لیست ۱۰۰ کمپانی برتر سال ۲۰۱۶ در زمینه‌ی میزان هزینه در بخش تبلیغات، در بین خودروسازان مقام اول..

0 نظر

شما در این باره چه فکری می کنید؟