دوشنبه، 28 بهمن 1398

استودیوی جدید سازندگان بازی توم‌ریدر را ببینید

استودیوی جدید سازندگان بازی توم‌ریدر را ببینید


سال ۲۰۱۶، سال بسیار بزرگی برای مجموعه بازی‌های «توم‌ریدر» (Tomb Raider) و استودیوی بازی‌سازی «کریستال داینامیکس» (Crystal Dynamics) بود. اکنون ۲۰ سال می‌شود که با این مجموعه بازی‌ها آشنا شده‌ایم و قسمت‌های مختلف آن را تجربه کرده‌ایم. 

در اینکه توم‌ریدر نام بزرگی در صنعت بازی است، شکی نیست و به همین دلیل سازندگان آن به آینده‌ی این مجموعه فکر می‌کنند و برای اینکه بتوانند قسمت‌های بعدی آن را تولید کنند، استودیوی جدیدی تاسیس کرده‌اند.

«اسکات آمس» (Scot Amos) سرپرست استدیو در مصاحبه‌ای رسانه‌ای گفت: «بعد از ماه‌ها برنامه‌ریزی، ساخت و ساز، شب بیداری برای کار، بالاخره به استودیوی هنری فوق‌العاده‌مان نقل مکان می‌کنیم. ما امکانات جدید بسیار خوبی داریم. از میزهای هیدرولیک برای تمام کارکنان که به دلخواه آنان شکل می‌گیرد گرفته تا ابزارهای حرفه‌ای جذب نور و سایه‌.»

استودیو جدید محیطی با قابلیت تنظیم دقیق دارد. علاوه بر این، دفاتر و اتاق‌ کار گروهی بیشتری دارد و به اتاق بررسی روزانه با آخرین و به‌روز ترین ابزارها و وسایل مجهز شده است.

آمس اضافه کرد:”ما اتاق‌های ویرایش صوتی کاملا مجهز را به ۶ تا افزایش داده‌ایم. تیم ما بزرگ‌تر شده، بنابراین ما قسمت بیشتری را به سالن ملاقات اختصاص دادیم. این سالن به نسل جدیدی از نمایشگرهای ۴K، کنسول‌ها و ایستگاه‌های بازی در کنار آشپزخانه‌ای بزرگ، مجهز است. در نهایت، ما دو اتاق ویژه برای کارایی بالاتر اضافه کرده‌ایم یک اتاق برای فضای ثبت فتوگرمتری و اتاق بعدی هم سالن ضبط حرکت با تجهیزات بسیار کامل.”

معرفی استدیوی جدید همراه با رونمایی پروژه‌ی اونجرز (The Avengers) خواهد بود. اونجرز پروژه‌ای است که کریستال داینامیک همراه با مارول(Marvel) روی آن کار می‌کند. در ادامه می‌توانید تصاویری از این استودیو را ببینید:


 

مطالب مشابه

آخرین جدای؛ نام قسمت هشتم مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان مشخص شد

می‌دانستیم که قسمت هشتم مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان در دست ساخت است؛ اما تا امروز نام این قسمت مشخص نشده بود...

تریلر جدید افسانه‌ی زلدا شگفت‌زده‌تان می‌کند

یک کنسول بازی را معمولا با بازی‌های‌اش می‌شناسیم؛ یعنی دلیل اصلی اینکه پلی‌استیشن۴ می‌خریم، پردازنده‌ی داخل آن..

فروش فاینال فانتزی ۱۵ از مرز شش میلیون نسخه گذشت

شرکت بازی‌سازی «اسکوئر انکیس» آمار و ارقام فروش جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های «فاینال فانتزی» را منتشر کرده..

مایکروسافت ساخت Scalebound را لغو کرد

دیروز صبح شایعاتی مبنی بر لغو ساخت بازی Scalebound به بیرون درز کردند. چند ساعتی از انتشار اطلاعات لغو ساخت این..

سامسونگ در نمایشگاه الکامپ مانیتورهای سازمانی معرفی کرد

شرکت سامسونگ امسال با محصولاتی متفاوت در نمایشگاه الکامپ شرکت کرده و مانیتورهای سازمانی خود را به معرض نمایش..

0 نظر

شما در این باره چه فکری می کنید؟