دوشنبه، 28 بهمن 1398

دوچرخه‌ بوگاتی با قیمتی نجومی معرفی شد

دوچرخه‌ بوگاتی با قیمتی نجومی معرفی شد


صحبت از بوگاتی شیرون و فناوری‌های آن همیشه جالب توجه بوده، اما خبر رونمایی از دوچرخه‌ی بوگاتی، در نوع خود حیرت‌انگیز است.

تصور کنید آنقدر ثروتمند باشید که استفاده از یک ‌بی‌ام‌و اسپرت و صفر کیلومتر برایتان جذابیت خاصی نداشته باشد و بخواهید در عوض برای یک دوچرخه، به همان‌ میزان ولخرجی کنید. در این صورت شاید محصولی با برند بوگاتی و قیمت ۴۵ هزار دلار شما را وسوسه کند.

این‌ روزها صحبت از قدمت و عظمت نام بوگاتی، نوعی گزافه‌گویی است و به‌سختی می‌توان کسی را یافت که علاقه‌مند خودرو باشد و این برند فرانسوی (بامالکیت فولکس‌واگن آلمان) را نشناسد. مدتی قبل، از همکاری بوگاتی در طراحی یک کشتی‌ لوکس تفریحی مطلبی منتشر شد، اما به نظر می‌رسد این شرکت فعالیت خود، خارج از محدوده‌ی خودروسازی را فراتر برده و حالا یک دوچرخه‌ی عجیب را آماده‌ی فروش کرده است.

 

نام PG برای علاقه‌مندان دوچرخه تازگی دارد؛ اما این شرکت آلمانی مدت زیادی است که در این زمینه فعالیت دارد و محصولاتی خاص با رویکرد جذب ثروتمندان تولید می‌کند. به‌تازگی PG همکاری جالبی با بوگاتی داشته که حاصل آن یک دوچرخه‌ی تمام فیبرکربن به وزن خالص ۵ کیلوگرم است. قیمت ۴۸ هزار دلار، برای نسخه‌ی استاندارد و تک‌دنده‌ی این دوچرخه در نظر گرفته شده، درحالی‌که با سفارش متعلقات خاص آن ممکن است تا ۸۶ هزار دلار قیمت داشته باشد.

 

در مقایسه با دوچرخه‌ی PG، خودروی بی‌ام‌و M2 با پیشرانه‌ی توربوشارژ ۳۶۵ اسب بخار نیز حدود ۵۰ هزار دلار قیمت دارد. این مدل نه‌تنها یک اسپرت کامپکت با آپشن‌های لوکس محسوب می‌شود که مسلما یکی از هیجان‌انگیز‌ترین وسایلی است که با هزینه‌ی مشابه، قابل خرید خواهد بود. از سویی دیگر، با این قیمت نه‌تنها می‌توان طیف وسیعی از خودروهای سواری و شاسی‌بلند را در اختیار گرفت که مدل‌های دست دوم برندهایی مثل پورشه‌ نیز در دسترس خواهند بود.

مطالب مشابه

پورشه از فروش هر خودرو بیش از ۱۷ هزار دلار سود به جیب می‌زند

طبق گزارش بلومبرگ، پورشه به‌طور میانگین از فروش هر خودروی خود ۱۷ هزار دلار سود عملیاتی کسب می‌کند. این رقم نسبت به..

فولکس واگن سال ۹۷ در ایران سه خودرو تولید می‌کند

شرکت خودروسازی معتبر فولکس‌واگن در سال ۱۳۹۷ هجری شمسی سه خودرو در داخل ایران تولید خواهد کرد...

تویوتا محبوب ترین برند خودروسازی جهان در سال ۲۰۱۶

تویوتا، این خودروساز ژاپنی، محبوب‌ترین برند خودرویی در موتور جست‌وجوگر گوگل است. بی ام دبلیو و هیوندای در رتبه‌های..

فولکس واگن ۳۰ هزار کارمندش را به دنبال رسوایی دیزل اخراج می‌‌کند

شرکت فولکس‌واگن در نظر دارد برای جلوگیری از ضرر و زیان رسوایی تقلب سوختی خود، تعداد زیادی از کارکنانش را اخراج کند...

آئودی R8 با تم بازی Final Fantasy XV و قیمت ۴۷۰ هزار دلار

شرکت‌های ناشر بازی برای مطرح کردن نام خویش دست به کارهای عجیبی می‌زنند تا علاوه بر یک تبلیغ بزرگ، توجه همگان را به..

0 نظر

شما در این باره چه فکری می کنید؟